Grå og hvit hunnkatt var savnet i Oslo

Annonse-ID: 21869 | Område: Ammerud | Var savnet: 14.10.2013 | Oppdatert: 21.10.2013 15:17
Del

Navn
Raya men lyder kun "katteropet" pssspsspss
Var savnet
14.10.2013
Område
Ammerud (Oslo)
Adresse
Ammerudveien 29C , 0958 OSLO
Rase
Katt
Kjønn
Hunn
Pels
Kort, tofarget
Farge
Grå og hvit

Beskrivelse av utseende og kjennetegn

Liten og smal, grå og hvit hunnkatt, lysebrun/grønne øyne. Ser ut som en voksen kattunge. bærer et rosa halsbånd med et smykke på, inni smykket ligger en papirlapp med telefon nummeret mitt.

Jeg har to katter fra samme kull som er begge av denne beskrivelse, forskjellen på dem er at den savnede er HVIT i ansiktet, tvillingsøsteren er mørk i ansiktet

Historie

Før jeg gikk ut på formiddagen, lot jeg pus gå ut og låste vinduet etter henne. hun hadde ikke mulighet til å komme seg inn før jeg var hjemme etter 11 timer. Etter det har hun ikke kommet tilbake. hun er ikke å finne i området (ammerud). hun hadde kommet fram om hun hadde hørt meg, som hun vanligvis gjør. det er ikke ofte jeg lar henne være ute så lenge, men det har hendt før. hun har på et rosa halsbånd med nummeret mitt på.

Enden på visa

Min nabo fra samme blokk som bor vegg i vegg med meg, hadde tatt henne med seg hjem dagen hun ble borte fordi hun trodde det var en bortkommet katt... hun tok kontakt da pus hadde vært borte i 4 dager via annonsene jeg hengte opp i nærområdet. hun hadde kun lagt ut annonse om at pus var funnet på sin facebook side. Hun har også en annen katt hjemme hos seg som er funnet i groruddalen. hun sier at det ikke er noen som eier den. men hvordan vet hun det? den var ikke dumpet, kun funnet langs en elv nær ammerud området.

Kartposisjon


Del