Lys og blåøyd hannkatt var savnet i Oslo
- Navn
- Conan
- Var savnet
- 08.04.2017
- Område
- Tøyen (Oslo) (Oslo)
- Adresse
- Kjølberggata 20, 0653 OSLO
- Rase
- Katt
- Kjønn
- Hann
- Pels
- Lang, annet
- Farge
- Lys og blåøyd
Beskrivelse av utseende og kjennetegn
Conan forsvant fra bakgården vår i Sommerfrydløkken borettslag (inngang i Hertug skules gate) på Tøyen lørdag 8. april. Conan har blå øyne, mye lys, lang pels med brunlig skjær, og mørke tegninger i ansiktet. Han er ID-chipet og kastrert, og hadde på seg et blått halsbånd da han forsvant.
Han er en svært vennlig og nysgjerrig katt, som ikke alltid skjønner hva som er farlig. Vanligvis svarer han når han hører navnet sitt. Hvis du har sett Conan eller vet noe om hva som har skjedd med ham, vær så snill og kontakt Tina på telefon 932 32 510.
Ta gjerne en kikk i kjellere, boder og busker der du bor. DUSØR KR 1000,-
Enden på visa
leiteaksjoner i hele nabolaget morgen og kveld var resuktatløse, og vi var mildt sagt fortvilet. men plutselig ringte naboen og fortalte at conan var i oppgangen vår. han er uskadd og litt sulten, bare. vi er så glade!