Sort hunnkatt savnet i Larvik

Annonse-ID: 80145 | Område: Gjone | Savnet: 13.10.2018 | Oppdatert: 22.01.2020 12:08
Stine Marie Glomså Nielsen 41303609

Navn
Katinka
Savnet
13.10.2018
Område
Gjone (Larvik)
Adresse
Kveldeveien 80, 3282 KVELDE
Rase
Katt, Typisk Norsk huskatt
Kjønn
Hunn, sterilisert
Pels
Kort, tofarget
Farge
Sort

Beskrivelse av utseende og kjennetegn

Katinka er tofarget i sort og hvit. Hun er for det meste sort, da på rygg, fjes,ører, hale og ben, men hvite «sokker» går litt mer opp på leggene bak enn det gjør foran. Hvit fra hverhår partiet nærmest nesa og nedover halsen og over hele magen.

Hun var en godt fôret pus kan man si, men nå som hun er vært borte så lenge kan hun gått mye ned i vekt.
Hun hadde på seg ett rødt halsbånd da vi så henne sist.

Hun er veldig glad i kos, fra oss i alle fall. Men i denne situasjonen kan det være tenkelig at hun er redd og litt mer usikker... men som regel en kjærlen pus som liker oppmerksomhet.

Historie

Vi flyttet fra Sandefjord til ett hus på Gjone i kvelde. Så vi tok med oss Katinka, hun er min barndoms katt, det vil si hun er en godt voksen katt på snart 14 år.
Hun skulle bli inne en stund før vi slapp henne ut, slik at hun ble «kjent» med omstendighetene. Men dessverre var vi uheldige..så hun kom seg ut med en glipp, lenge før tenkt tid.. nå har vi ikke sett henne på en måned og er ikke akkurat veldig optimist.
MEN HVIS BARE VI VAR SÅ HELDIGE... så vil jeg prøve, det kan være at hun faktisk har tatt labbene fatt for å gå hjem til sandefjord. Hun har vært borte opp til to uker før, for å «utforske verden» forså å komme tilbake... så det kan være mulig. Hadde vært HELT fantastisk hvis jeg hadde fått sett den fine pusen min igjen!!:)

Kartposisjon


Stine Marie Glomså Nielsen 41303609