Svart , brun og hvit hannhund var savnet i Bærum
- Navn
- Balder
- Var savnet
- 03.12.2011
- Område
- bærum (Bærum)
- Adresse
- solliveien, 1366 LYSAKER
- Rase
- Hund, Blanding
- Kjønn
- Hann
- Pels
- Kort, tricolour
- Farge
- Svart , brun og hvit
Beskrivelse av utseende og kjennetegn
Liten til middels stor blandingshund, snill og grei hund.
Enden på visa
Balder er hjemme igjen.
Det var spesielt to andre meget hyggelige og engasjerte hundeeiere som hjalp oss!, De går mye tur i området og har hørt fra andre at en hund har ult i det området han forsvant på søndag. Under en av deres egne turer hørte de også dette og satt i gang og lete og ringte oss i formiddag om at det kanskje kunne være verdt å lete bortover i steinrøysa.
Vi dro så opp og begynte og lete og lete etter han i steinrøysa hvor lyden hadde kommet fra og hvor vi trodde han satt fast eller hadde falt ned i ett hull.
Vi lette og lette helt til Anette hørte et lite pip og etter hvert så så hun at han satt på en fjellhylle hvor han verken kom seg opp eller ned. Der har han tilbrakt de to siste døgnene uten vått eller tørt, men han var i fin form og er nå trygt hjemme igjen.